Олександр Животовський виступає за подолання цифрового розриву та забезпечення всіх громадян можливістю доступу до мережі Інтернет

На засіданні профільного Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку 19 квітня 2018 року обговорено питання взаємодії між органами влади при вирішенні питання щодо подолання цифрового розриву та забезпечення широкосмуговим доступом до мережі Інтернет у всіх населених пунктах країни.

Голова НКРЗІ Олександр Животовський долучився до роботи Комітету. Регулятор галузі зв’язку (НКРЗІ) підтримує Уряд в роботі за затвердженою Концепцією та Планом розвитку цифрової економіки України, що ставлять за мету подолання «цифрового розриву» та забезпечення всіх громадян можливістю доступу до мережі Інтернет.

 

В рамках реалізації даного всеохоплюючого проекту необхідно сконцентруватися на першочерговому забезпеченні широкосмуговим доступом до Інтернету  сільських регіонів та на локальних потребах сільських шкіл, медичних закладів, Центрів надання адміністративних послуг у регіонах. На цьому неодноразово наголошував Президент України.

НКРЗІ підтримує ініціативу та вважає за доцільне на першому етапі профільним державним органам та міністерствам затвердити перелік медичних, освітніх та адміністративних закладів з незадовільним доступом до Інтернету, а також параметри показників якості доступу до Інтернету та потреби у необхідному обладнанні.