Привітання Голови НКРЗІ Олександра Животовського з Новорічними та Різдвяними святами

Шановні зв’язківці!

Прийміть мої найтепліші вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

За традицією напередодні новорічних свят ми переосмислюємо події року, що відходить у історію, із надією, світлими помислами та добрими сподіваннями на добро, мир і щастя у році прийдешньому. Хоча рік, що завершується, був непростим, проте він став ще одним визначним кроком уперед на шляху реформування економічного та суспільного життя України.

Відзначу, що НКРЗІ забезпечила усе належне для того, аби наступний рік приніс українським користувачам новий стандарт гармонійного та необмеженого спілкування. Тож щиро дякую Вам, працівники галузі зв’язку та інформатизації, за вагомий внесок у справу розбудови інформаційного простору, у якому живе наше суспільство.

Нехай прийдешній 2018 рік стане для рідної України нарешті роком миру, політичної стабільності, економічного зростання та процвітання, об’єднає націю у велику родину.

Від усього серця бажаю усім нам веселих свят, великого людського щастя, добробуту, душевного спокою, світлої радості та любові, енергії для нових звершень, здійснення найзаповітніших мрій в ім’я розквіту України!


З повагою

Голова Національної комісії,
що здійснює державне регулювання
у сфері зв'язку та інформатизації
 


Олександр Животовський