Колектив НКРЗІ вітає колег із високими відзнаками

З нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку за значний особистий внесок у розвиток телебачення, радіомовлення і зв’язку в Україні, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність ГРИШІ Григорію Анатолійовичу, заступникові директора департаменту зв’язку НКРЗІ, Президентом України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України».

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері зв’язку, високі досягнення, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку:

 

Грамотою Верховної Ради України нагороджено ДІДУСА Анатолія Сергійовича, начальника відділу телекомунікаційних мереж Департаменту зв’язку, та САМБОЛЬСКУ Тамару Олександрівну, головного спеціаліста відділу звітності Департаменту економічного аналізу;

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено ДЕЯК Ольгу Петрівну, начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Управління фінансового забезпечення, та ОВЧАРЕНКА Олександра Михайловича, директора Департаменту забезпечення діяльності;

подяку Прем’єр-міністра України оголошено ПЕРШИНІЙ Наталії Борисівні, начальнику відділу тарифного регулювання Департаменту економічного аналізу. 

А також за значні досягнення у галузі зв’язку, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Гідності та Свободи подяку Прем’єр-міністра України оголошено КАСЄВИЧ Аллі Дмитрівні, головному спеціалісту відділу по роботі із споживачами та зверненнями громадян Департаменту державного нагляду, та ПІВЕНЬ-ПІВНЮК Ользі Іванівні, завідувачу сектору взаємодії з громадськістю та ЗМІ Департаменту забезпечення діяльності.

 

Щиро вітаємо вас, дорогі колеги! Нехай професійне визнання вашого відданого ставлення до справи, повертається вам вдячністю людей та гордістю за гідний приклад для тих, хто на вас рівняється! Бажаємо вам міцного здоровя, миру і добра в домівках, щирої підтримки колег та друзів!

 

 

 

Фото заходу