Про скасування довіреностей на представництво інтересів НКРЗІ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, повідомляє, що наказом Голови НКРЗІ від 18.08.2017 № 98/нк скасовано такі довіреності на представництво інтересів НКРЗІ:

1. Довіреність від 22.08.2016 № 157 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Cуслу Володимиру Вікторовичу, юрисконсульту Чернігівського обласного відділу Північно-східної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».

2. Довіреність від 11.04.2017 № 172 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів», правоохоронних органах, органах, що провадять досудове слідство, органах уповноважених на виконання судових рішень, видану Ткаченко Любові Василівні, начальнику відділу взаєморозрахунків Департаменту економічного аналізу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

3. Довіреність від 16.05.2017 № 174 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів», правоохоронних органах, органах, що провадять досудове слідство, органах уповноважених на виконання судових рішень, видану Маньковській Каріні Едуардовні, провідному спеціалісту відділу судової роботи Департаменту правового забезпечення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.