Рішення № 678 від 22.12.2015
Про схвалення проекту рішення НКРЗІ «Деякі питання спрощення умов ведення діяльності у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України»

З метою спрощення умов ведення бізнесу суб’єктами господарювання, які здійснюють чи планують здійснювати діяльність у сфері телекомунікацій, суб'єктами господарювання, які користуються чи мають намір користуватися радіочастотним ресурсом України для надання телекомунікаційних послуг, а також приведення деяких нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства, відповідно до законів України «Про телекомунікації», «Про радіочастотний ресурс України» та Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1067, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації
ВИРІШИЛА:

1. Схвалити проект рішення НКРЗІ «Деякі питання спрощення умов ведення діяльності у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України», що додається.
2. Департаменту правового забезпечення підготувати в установленому порядку документи для направлення схваленого пунктом 1 цього рішення проекту рішення на погодження до заінтересованих державних органів.
3. Управлінню забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О.Животовський