ОГОЛОШЕННЯ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації оголошує про проведення у 2015 році першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).

Конкурс проводиться серед державних службовців НКРЗІ, що належать до II - V категорій посад та не мають дисциплінарних стягнень, в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці НКРЗІ, які бажають стати учасниками Конкурсу, мають подати до 25 березня 2015 року до Управління персоналу:

  • заяву про участь у Конкурсі;
  • подання керівника структурного підрозділу, погоджене з радою трудового колективу;
  • за бажанням учасника інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Конкурс – це можливість розвитку, самовдосконалення, можливість познайомитися з однодумцями та розширити світогляд, а також це – Ваше публічне визнання.

Колектив НКРЗІ пишатиметься переможцями першого туру та їхньою можливістю гідно його представляти у другому та третьому турах Конкурсу.

Переможці першого туру Конкурсу, з урахуванням обсягів роботи, що виходять за межі звичного змісту, ритму і навантаження у роботі, відзначатимуться шляхом здійснення додаткового преміювання.

У разі перемоги у третьому турі Конкурсу переможці та лауреати:

  • отримують фінансову винагороду:

за перше місце в сумі 10 тис. грн, за друге місце - 5 тис. грн;

  • користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальностями освітньої галузі «Державне управління».

Додаткову інформацію щодо участі у першому турі Конкурсу можна отримати в Управлінні персоналу.

Контактна особа: Базан Інна Григоріївна
тел.(044) 278-12-17, e-mal: i.bazan@nkrzi.gov.ua

 Бажаємо успіхів учасникам Конкурсу!