Рішення № 841 від 23.12.2014
Про розгляд проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність з Конституцією України»

Розглянувши проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність з Конституцією України», надісланий листом Міністерства юстиції України від 15.12.2014 № 7.1-26/131, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Не погодити проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність з Конституцією України» та надати зауваження до нього.

2. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Міністерству юстиції України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

В.о. Голови НКРЗІ

О.Скляров